.
REKLAM
REKLAM
free play games

Sofia Diş Problemi


Sofia'nın çocukluktan beri istediği dişçilik olma hayali gerçekleşiyor. İlkokuldan beri dişçi olmak isteyen Sofia bunun için lisede çok çalıştı ve dünyanın en iyi üniversitelerinden birine girdi. Daha sonra üniversiteyi 1.likle bitirdi ve istediği dişçilik hayalini gerçekleştirdi. İnsanların diş sağlığına dikkat etmesi için bir çok çalışma yapan ve bu düşünce içinde bir çok yardımı dokunan Sofia şimdi bir dişçi açıp genellikle çocukların dişlerine bakımlar yapmaktadır. Siz de Sofia'nın bu dişçilik hayatında ona yardım etmelisiniz. Oyun başladıktan sonra play butonuna basarak geçiş yapacaksınız. Daha sonradan karşınızda çıkan malzemelerle ağlayan çocuğun dişlerini çekip onu mutlu etmeye çalışacaksınız. Çünkü küçük kızın dişleri ağrıyor ve çok zor durumda kaldığı belli oluyor. Oyunu mouse yani fare ile kolayca oynayabilirsiniz. İyi oyunlar iyi eğlenceler dileriz!

SPONSORLU BAĞLANTILAR
Name: Guest Date: 2016-04-27
cokquzellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
Oyun Hakkındaki Görüşlerinizi Bildirin

Oyunlar bir çok insan tarafından en eğlenceli vakit geçirme aracıdır. Bir çok kız ve erkek çocuk istedikleri oyunları bulmak için çeşitli oyun kategorilerini araştırıyorlar. Bu kategoriler arasında kız çocukları için özel hazırlanmış kız oyunları ve Barbie oyunlarıdır. Erkek çocukların ise savaş oyunları ve kız oyunları oldukça ilgisini çekmektedir. Sitemiz üzerinde bulunan tüm oyunları ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Oyunlaroynama.Com Copyright © 2013 Tüm hakları saklıdır.
oyun