.
REKLAM
REKLAM
free play games

Modern Belle Spa


Diğer bazı oyun karakterleri gibi çok popüler bir duruma gelen Belle, yeni oyunu ile de popülerliğini devam ettirecek gibi duruyor. Belle'nin yeni oyununa giriş yapabilmek için yüklenme işleminin ardından play butonuna tıklıyorsunuz. Oyun başladıktan sonra kendinizi cilt bakımı etabının içerisinde buluyorsunuz. Burada kontrolleri fare ile sağlayarak kızın yüz kısmında bulunan sivilceleri yok etmeniz gerekiyor. Bunu başarabilmek için de size verilen çeşitli cilt bakımı kremlerini sürüp kızın yüz bölgesine uyguluyorsunuz. Uyguladığınız kremleri de duş ahizesi ile temizlemeniz mümkün. En son olarak kızın kaşlarında bulunan fazlalık tüylerini alarak ilk etabı tamamlıyorsunuz. Oyunun ikinci aşamasında bazı makyaj malzemeleri karşınıza gelecek. Onları kullanarak kızın yüz bölgesine güzel bir makyaj yapabilirsiniz. En son etapta kızı giydirerek oyunu tamamlıyorsunuz. Oyun içerisinde kontrolleri fareden yardım alarak sağlıyorsunuz. İyi eğlenceler dileriz.

SPONSORLU BAĞLANTILAR
Name: Guest Date: 2015-05-04
cokkkkkkk guzal
Name: Guest Date: 2015-02-16
bu oyun coook guzeldirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bunu size tavsiye edirem
Oyun Hakkındaki Görüşlerinizi Bildirin

Oyunlar bir çok insan tarafından en eğlenceli vakit geçirme aracıdır. Bir çok kız ve erkek çocuk istedikleri oyunları bulmak için çeşitli oyun kategorilerini araştırıyorlar. Bu kategoriler arasında kız çocukları için özel hazırlanmış kız oyunları ve Barbie oyunlarıdır. Erkek çocukların ise savaş oyunları ve kız oyunları oldukça ilgisini çekmektedir. Sitemiz üzerinde bulunan tüm oyunları ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Oyunlaroynama.Com Copyright © 2013 Tüm hakları saklıdır.
oyun