.
REKLAM
REKLAM
free play games

Kızgın Polis


Kızgın Polis oyunu şehirde çeşitli bölgelerde görev yapan polisi konu almaktadır. İnsanların sürekli kuralları çiğnemesine sinirlenen polis en sonunda çok kızgın hale gelir ve eline ne bulduysa insanlara fırlatarak sorunu kendi yöntemleri ile çözmeye çalışır. Burada siz devreye girerek kızgın polisi kontrol edebilir ve olmaması gereken yerde olan insanlara eşya fırlatarak onları bulundukları yeren düşmelerini sağlayabilirsiniz. Oyuna kolay bölümler ile başlayacaksınız. Fakat bölümleri geçtikçe zor bölümler karşınıza çıkacaktır. Oyunda yapmanız gereken şey polisin eline rasgele gelen malzemeleri insanlara fırlatarak onları aşağı düşürmeye çalışmaktır. Bölüm içerisinde bulunan tüm insanlar aşağı düştüğünde bölümü geçeceksiniz. Bölümü geçmek için kullandığınız malzeme sayısı ve bölümü geçme hızınıza göre size puan verilecektir. Oyunda toplam 18 bölüm bulunmaktadır. İyi oyunlar. Nasıl Oynanır? Kızgın Polis oyunu Mouse (Fare) kontrolü ile oynanmaktadır. Mouse (Fare) kontrolünü kullanarak atış yönünü ayarlayabilir ve sol tuş ile atış yapabilirsiniz.

SPONSORLU BAĞLANTILAR
Name: Guest Date: 2016-06-14
u8twVC <a href="http://qkwejhdqvgma.com/">qkwejhdqvgma</a>, [url=http://siadmevtapsl.com/]siadmevtapsl[/url], [link=http://thriuqbtisdj.com/]thriuqbtisdj[/link], http://omsdclnnyzkc.com/
Oyun Hakkındaki Görüşlerinizi Bildirin

Oyunlar bir çok insan tarafından en eğlenceli vakit geçirme aracıdır. Bir çok kız ve erkek çocuk istedikleri oyunları bulmak için çeşitli oyun kategorilerini araştırıyorlar. Bu kategoriler arasında kız çocukları için özel hazırlanmış kız oyunları ve Barbie oyunlarıdır. Erkek çocukların ise savaş oyunları ve kız oyunları oldukça ilgisini çekmektedir. Sitemiz üzerinde bulunan tüm oyunları ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Oyunlaroynama.Com Copyright © 2013 Tüm hakları saklıdır.
oyun