.
REKLAM
REKLAM
free play games

Strateji ve defans oyunları arasında yer alan okçu kral oyununda kalenizi korumalı ve düşmanların kaleye ulaşmasını engellemeye çalışacaksınız. Yüklemenin tamamlanmasının ardından Play simgeli butona tıklayarak başlıyor ve bölüm penceresinden seçimi yaparak giriş yapıyorsunuz. Bölümün yüklemesinin ardından alt kısımda bulunan silahlardan istediğinizi kale üzerinde uygun yere fareniz ile sürükleyerek bırakarak savunmanızı güçlendirmeli ve düşmanları kalenize gelmeden durdurmalısınız. Kralın attığı okların yönünü ayarlamak için ise fareniz ile yönlendirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

SPONSORLU BAĞLANTILAR
Name: Guest Date: 2016-06-11
mvmeqo <a href="http://shqswbmthsxn.com/">shqswbmthsxn</a>, [url=http://axpgssrfeqgv.com/]axpgssrfeqgv[/url], [link=http://zzgymlpfafnb.com/]zzgymlpfafnb[/link], http://sxfiapbfuuhw.com/
Oyun Hakkındaki Görüşlerinizi Bildirin

Oyunlar bir çok insan tarafından en eğlenceli vakit geçirme aracıdır. Bir çok kız ve erkek çocuk istedikleri oyunları bulmak için çeşitli oyun kategorilerini araştırıyorlar. Bu kategoriler arasında kız çocukları için özel hazırlanmış kız oyunları ve Barbie oyunlarıdır. Erkek çocukların ise savaş oyunları ve kız oyunları oldukça ilgisini çekmektedir. Sitemiz üzerinde bulunan tüm oyunları ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Oyunlaroynama.Com Copyright © 2013 Tüm hakları saklıdır.
oyun